Bilgisayar açılırken Exper yazısında kalıyor

Yeni bir bilgisayar aldıgım exper pc mi açarken görüntü exper yazısında takılı kalıyor ne yapabilirim

ferit55 ferit55 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 4 Cevap

Alır almaz mı böyle oldu? Yani bilgisayarı hiç açamadın mı aldıktan sonra?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Aldiktan 1-2ay sonra oldu

    ferit55 ferit55 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Tam olarak neyden sonra oldu bunu bilmek lazım. Yani kasayı mı açtın temizlemeyemi çalıştın vs. Bu gibi detayları da paylaşırsan güzel olur. omercik 5 yıl önce

    Yetkili teknik servisine gösterebilirsin. Herhalde garanti kapsamında müdahale ederler (Sabit disk veya RAM'lerden olabileceğini düşünüyorum dersin, bakarlar. Merak etme, bakmışken yazılımsal, yani işletim sistemiyle bile alakalıda olsa problemini çözerler, düzeltirler. Kuvvetli ihtimallede böyle olur).

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      bios'u sıfırlamayı dene

      kaydolum kaydolum (97)