yeni bağlanan internet sorunu

turk telekomdan yalın internet baglandı.baglayan adam hızın düşüklüğünü bina için kablodan oldugunu söyledi.internet rezalet durumda su an baglanalı 3-4 gün oldu turk telekomun sitesinden cep telefonu yazdıgımda abonelik yok diyor bu nasıl iş arkadaslar lütfen yardımcı olunuz

internet baglattana kadar alt komsumdan kullandım ozaman speedtestte 9 ping 22.97dowload 5.64 upload vardı.

suan anlık yeni baglanan nette speedtest 2109 ping 6.03 dowload 0.00upload

sefa57 sefa57 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Demek apartman alt yapımıza sorun yok dana bağlanan kablolarda sorun var. Bunu Türk Telekom'a bildir ve sana bağlanan kabloları kontrol etsin.

    Ek olarak komşunuz VDSL'mi kullanıyor?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • onada aynı yerden gelen ekip kablolarında sıkıntı var deyip yeni kablo takmıslar. binadaki kutudan eve gelen internet kablosu çok kötüymüş bizim. komsumuzunkini direk degiştirmişler bende eektrikçi çagırın dediler sefa57 3 yıl önce
    • Elektrikçi demesi normal işlerine gelmemiş @sefa57 darkcrak 3 yıl önce
    • Komşunuz hangi marka modem kullanıyor @sefa57 darkcrak 3 yıl önce
    • eski modem kullanıyordu ttnet yalın internet modemi ama çok eski bir modem idi bende o interneti kullanırken hızda sıkkıntı yokktu ama simdi rezalet durumda internetim ve vdsl2 modemim var interneti adsl alıyormusum arastırırken ögrendim sefa57 3 yıl önce
    • Şu anda kullandığın modem kaç senelik? @sefa57 darkcrak 3 yıl önce
    • Adam doğru demiş binadan sana bağlanan kablo eski ve yıpranmış @sefa57 bana sorarsan uğraşma bir elektrikci çağır bi kontrol etsin darkcrak 3 yıl önce
    • modem yeni binadaki kablolarda sıkınt var sanırsam abone alınan yere yarın gidip durumu anlatıcam onlar yapabilirse güzel oluca elektrikçi parayla bile gelmiyor sefa57 3 yıl önce
    • Aynen öyle elektrikçi gelmez ama tanıdık birisi olursa gelebilir @sefa57 darkcrak 3 yıl önce