Yeni birimi yerel disk yapmak istiyorum

Bilgisayarda 2 tane disk var biri ssd diğeri hdd ,ssd ye windowsu kurdum hdd gözükmüyordu sonra gözükmesi için gerekeni yaptım ama yeni birim olarak gözüküyor hiçbir oyunu oraya yüklediğimde açılmıyor yerel disk yapmam gerekiyor harddiskimi lütfen yardımcı olun

kcyoflee61 kcyoflee61 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlat'a Bilgisayar Yönetimi yazarak Disk Yönetimi bölümünden sürücüye Farklı Harf atamayı deneyin.

    Bide Sürücüyü Biçimlendirmeye izin veriyorsa deneyin.

    -> Disk yönetiminde birim üzerine gelip sağ tık yaparak yeni harf ve biçimlendirme işlemini deneyebilirsiniz. <-

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)