Yeni çıkan bir fidye virüsü - lalo zantılı

 .lalo fidye virüsü bulaştığında denilen yolları takip ettim fakat emsisofttan orjinal ve şifreli dosyaları koyup sunduktsn sonra sayfada"Geçersiz dosya çifti; dosya daha yeni STOP Djvu sürümü tarafından şifrelenmiş" yazısıyla karşılaştım. Sanırım virüsü güncellemişler ne yapılmsı lazım?

mustafaburak mustafaburak (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    lalo fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    Buradan da görebileceğin gibi .lalo uzantısı için henüz bir çözüm yolu yok. Çözüm için beklemekten başka çaren yok. Diğeri fidye ödemek tabi.

    murat murat (12492)