Yeni djvu tarafından dosyalarım aeura şifrelendi, nasıl çözebilirim?

Şimdi ben Emsisoft'a baktım. Daha bu yeni djvu için güncelleme gelmedi. Peki Emsisoft'tan başka bir yöntem ya da uygulama var mı? Acaba Emsisoft güncellemesi ne zaman gelir?

sami999 sami999 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yeni varyantlar için uzun zamandır bir çözüm bulunamadı.

    Emsisoft yazılımı da offline key ile şifrelenen bazı yeni uzantılarda işe yarıyor. Online Key ile şifrelenleri zaten çözmüyor.

    Bir çözüm bulunur mu bunu kimse söyleyemez.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ben dosyaya baktım benimki offlinemiş ama daha key bulunmamış aeura sami999 2 yıl önce
    • O zaman ara ara emsisoft sitesini kontrol etmelisin. @sami999 alattin 2 yıl önce