Yeni fan almak için gereken şartlar nelerdir?

Merhabalar. Pc ısınma sorununu azaltmak için ek bir fan almak istiyorum? Ne tür bir fan almalıyım? Fan alırken nelere dikkat etmeliyim? Fan alırken pc özelliklerine bakılmalı mı?

gncr gncr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gerekmez

    Fan alırken en önemlisi toz sorunudur bazı firmaların ( akasa vb )  kendine özgün fan filtresi lazımdır temiz kalması içinn bu fan filtreleri ile 10 veya 15 günde temizlerseniz toz falan kalmaz, Aşşağıdaki size örnekler verdim.Birde Fan Alırken ürün yorumları dikkate almak gerekir yoksa ürün ü takarken sıkıntı yaşanabiliir

    Akasa Classic FAN

    Akasa Viper 12 CM FAN

    Frisby FCL-F12B FAN

    TX 12 CM FAN

    CEVABI ONAYLARSAN SEVİNİRİM

    nvidiagtx nvidiagtx (690)