yeni format attım ,dll sorunları, var

sürekli uygulama düzgün olarak çalışmadı veya yüklediğim bir kaç uygulama ve oyunlarda çeşitli dll hataları alıyorum internetten system32 ye dll atmak yoluyla yapılan çözümlerin riskli ve virüs bulaştırması ihtimalinin olduğunu biliyorum güvenli ve hepsini toptan halledebileceğim bi yol varsa söylermisiniz

dll suite programını gördüm ama pek güvenemedim kullanmamda sakınca varmı

kullanici859099 kullanici859099 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Neden yeniden ve farklı widows iso ile bir kurulum düşünmüyorsun? Hem daha stabil ve güvenli olur hemde bu durumda bozuk bir işletim sistemini düzeltmek çok güven vermez; eğer bozuk kurulum dosyaları kaynaklı problem ise bunun sonuda gelmez, bugün düzelir gibi olur, çok geçmeden başka problem çıkarır.

    Bence en iyisi farklı setup, yeni kurulum..

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bende başta senin gibi o programa güvenememiştim. Fakat daha sonra çalışmayan (dll si eksik olan) bir oyun çalıştığı zaman hayret etmiştim. Bu programa güvenmek sana kalmış. Ben maalesef o programı kullanmayı tekrar denedim yeni bir bilgisayar alınca. Fakat program sistemimi tanımadı. Kullanıp kullanmamak sana kalmış.Şahsi kanaatim güvenli bir programdır. Virüs bulaştıracağını düşünmüyorum.

      yusufbozar yusufbozar (348)
      9 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarınıza format attıktan sonra güncellemeleri yaptınız mı? Sürücüleri güncellediniz mi?

        Yeni kurulum yapan arkadaşların düştüğü en büyük yanılgı burada oluyor.  Formattan sonra her şey güllük gülüstanlık olacakmış gibi düşünüyorlar.

        Fakat format sonrasında en önemli ve yapılması gereken güncellemelerin yüklenmesidir. Daha sonra sürücülerin yüklenmesi işlemi gelir.

        Bu işlemleri yapmadıysanız hata alabilirsiniz.

        murat murat (12492)