Yeni Gamebook'um hiçbir oyunu çalıştıramıyor

2 gün önce aldığım Monster Abra A5 13.2.2 laptopum ultra ayarlarda çalıştırması gereken oyunları(FIFA 18, South Park Fractured But Whole, Watch Dogs) çalıştıramıyor. FIFA 18 deki directx error sorunu ve dxdiag da GTX 1050 ekran kartımın görünmemesi sorunun bana ekran kartından kaynaklandığını düşündürüyor fakat orjinal windows kullanıyorum bütün update ler ve sürücülerim güncel. Oyunlarımın düzgün çalışması için ne yapabilirim?

40lagidenferrari 40lagidenferrari (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunların düzgün çalışması için senin yapman gereken bir şey yok. Normalde aldığın laptop zaten oyun için üretilmiş. Monster'a telefon açabilirsin.  Monster oynayamadığın bir oyun olduğunda laptop''ı geri almayı dahi vaat ediyordu.

    Sürücülerin ve Windows'un güncellse ek bir işlem gerekmemesi gerekir.

    Fakat son anda aklıma gelen şu: muhtemelen oyunlar onboard ekran kartı ile çalışmayı deniyor. Nvidia ayarları içinden oyunları tek tek ekleyebilirsin. Nvidia içinde Ayarlarda yüklü oyunları taraman için ayar bulunur. Bir bilgisayarını tarat. Yoksa manuel ekle. Böylelikle o oyunlar Nvida kart ile açılacak.

    murat murat (12492)