Yeni instagram hesapları açıyorum. Fakat aradığım kişiyi arama sonuçlarında bir türlü bulamıyorum.

Mesela 5 instagram hesabı acıyosam telefon numarası olsun gmail üzeriden 5 tanesinin 1 rinde aradıgım şahıs çıkıyor.  İkinci sorum bir başka kişinin hesabı bir türlü bulamıyorum instagram hesabını bakmadığım arkadaş aileden kişinin hesabından kalmadı veya yeni hesaplar açtım farklı numaralardan eposta adreslerinden neden bulamıyorum sizce teşekkürler hızlı cevap verirseniz sevinirim 🙏

japom2 japom2 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen aradığın kişi instagramda seni engellemiş. Şimdi diyeceksin ki ama ben yeni hesap açıyorum.

    İnstagramda şöyle bir özellik var: Birini engellemek istersen instagram sana X kişisini engelle ve  X kişisinin oluşturacağı yeni hesapları da engelle diye bir seçenek sunuyor.

    Yani sen elindeki telefonla ne kadar yeni hesap açarsan aç instagram seni o kişinin engelli listesine atacak.  Bunu aşmak için başka telefon kullanman gerek. instagram senin cihazını engelliyor. Bu sebepten sen yeni hesaplar açsan da engelin devam edecek.

    murat murat (12492)