Yeni işlemci taktım monitöre görüntü gelmiyor

Anakartım msi g31tm-p21 işlemcimde intel core 2 duo e4500 yeni bir işlemci aldım buda intel core 2 duo e7600 işlemciye termal macunu sürdüm ve yerine oturttum ve fanıda oturttum ancak bilgisayarı açtığımda bip sesi geliyor ancak siyah ekran oluyor fanında sesi geliyor lütfen yardım edin bu işlemciyi kullanmak istiyorum

tugraakk tugraakk (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşlemciyi takarken RAM ya da Ekran kartını oynatmış olabilirsin. Tek tek kontrol et. Öncelikle işlemciyi iyice oturt. Daha sonra RAM leri elinle kontrol et, gerekirse çıkart ve yeniden tak. Ekran kartın yerinden oynamış mı kontrol et.

    Sorun muhtemelen böyle bir durumdan kaynaklanıyor.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Şuanda eski işlemcim takılı ve bilgisayar çok iyi çalışıyor ancak öbür işlemciyi taktığımda bunlar oluyor

      tugraakk tugraakk (1)