Yeni klasör açamıyor ve var olan klasörlerimide açamıyorum

Başlıktada belirttiğim üzere Yeni klasör açamıyorum ve ayrıca var olan klasörleri açamıyorum

theriskoftime theriskoftime (39)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    virüs dosya açmanıza engel oluyor combbofix tarama yapın düzelecektir http://www.gezginler.net/indir/combofix.html

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    Ekteki gibi hatalar alıyorumÜstteki fotografta var olan klasörü açamıyorum alttaki fotografta ise masaüstüne gelip sağ tıkladığımda yeni klasör açamıyorum

    theriskoftime theriskoftime (39)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Üstteki ekran görüntüsünde var olan klasöre tıkladığımda böyle bi hata alıyorum alttaki ekran görüntüsüde masaüstüne gelip sağ tıkladığımda yeni bi klasör açamıyorum theriskoftime 7 yıl önce

    # Sorununuza Combofix çare olmaz ise alttaki opsiyonları deneyebilirsiniz kurtarma ve düzeltme işlemleri noktasında bir çok zengin seçeneğe sahip olan alternatif olarak windows kurtarma kitleri ve içerikleri mevcut.

    # Sistemi geri zamana yükleyin

    # 2. Administrator hesabı açın yeni hesaptan girin

    # Dosyalarınızı yedekleyin format atın,Windows 8 ve üzeri sistemlerde fabrika ayarlarına alma ayarlarını kullanarak dosyalarınız sabit kalır seçeneklerden windows ayarlarını sıfırlayarak sistemi normal olarak açabilir ve yükleyebilirsiniz.

    Microsoft Diagnostics and Recovery Toolset Dart desteği ile sistem kurtarma yedekleme onarma seçenekleri ile sistemi yenileyerek bir çok düzeltme işlemleri yapabilir ve hatalardan uzaklaştırabilirsiniz.

    # Glary utilities kilitlenmeler,ağırlaşan sistemleri temizlemede üstün optimizasyon araçlarından bir tanesi sisteminizi bu free araç ilede tarama yaparak düzeltebilirsiniz alternatif olarak ekliyorum uzun süredir kullandığım bir uygulama son zamanlarda kendini daha da geliştirdi denilebilir.

    Kolay gelsin..

    forjest forjest (101)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sistem geri yüklemede hata verdi ama fabrika ayarlarına döndürdüm şuan bilgisayarı ilginiz alakanız için teşekkür ederim :) theriskoftime 7 yıl önce
    • Estağfurullah elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce sorunu çözmenize sevindim saygılarımla. forjest 7 yıl önce