Yeni laptop cızırtılı ses veriyor.Sorun nedir?

Ben hp omen 15 ek0003nt modelli  laptop satın aldım. Bugün elime ulaştı, win10 kurdum, driverleri kurdum, gta V kurdum fakat bir sıkıntı fark ettim. Hoparlör cızırtı yapıyor.çok aşırı fazla değil ama mesela ses tuşuna bastığımda falan belli oluyor gayet. Driverleri güncelledim bir sürü şey denedim fakat düzelmedi. Sizce ne yapmalıyım? 2 yıl garantisi var ve 14 gün dolmadı henüz.

kullanici551945 kullanici551945 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    hard disk ile alakalı birşey çoğu laptopta olur sıkıntı yapmaz

    rahatsız oluyorsan hdd çıkarıp ssd tak

    nnser nnser (16)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Haddisk ne alaka sorunun çözümle alakası bile yok. darkcrak 3 yıl önce

    HP işte yapacak bir şey yok, bir çok kişi HP'nin hoparlörün de ki cızırtı sorunun dan şikayetçi. Eğer amacın oyun oynamaksa zaten kulaklık ile kullanacaksın, ben olsam iade etmeye uğraşmazdım.

    hydra hydra (3800)