Yeni monitörümde ekran çok keskin

Yeni sistem aldım bugün ve monitörü Viewsonic 24"VX2458-C-MHD 1MS 144hz. Windows update yaptım, ekran kartını güncelledim. Fakat ekran sanki çok keskin gibi. Pikseller birbirine girmişe benziyor ve gözlerimi yoruyor nereden düzeltebilirim.

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Monitör üzerinde ayar düğmeleri vardır. Bu düğmeler üzerinden Sharpness (keskinlik), brightness (parlaklık) gibi değerler ile oynayarak istediğin duruma getirebilirsin.

    Ekran kartı sürücüsü veya herhangi bir sürücü ile değil monitör üzerindeki ayar düğmeleri ile istediğin ayarı yapabilirsin

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler monitördenmiş evet uzun uğraşlar sonucu halledebildim. treajen 4 yıl önce
    • @treajen ilk denemede hep zorlar. Sonra çözersin, sorunu çözmene sevindim hakan 4 yıl önce