yeni notebook mu yoksa yaptırmakmı

merhaba yeni notebook almayı planlıyorum ama kararsızım

bir tane notebook um var bozuk ekrana görüntü gelmiyor ve klavye tuşları çalışmıyor

sizce hangisini yapmalıyım yeni notebook mu eskisini yaptırarak yola devammı?

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak bu olay tamamen senin maddi durumuna bağlı eğer alabilecek durumun varsa güncel ve hızlı çalışan notebook tapiki daha iyidir ama maddi durumunu zorlayacak veya fazladan masraf yapmak istemiyorsan eski notebooku yaptırabilirsin ama yapım fiyatı nekadar tutuacak bunu bir hesapla ona göre yaptır eğer fazla tutarsa yeni almak daha matıklı.

    demsinasbey demsinasbey (69)
    6 yıl önce cevaplandı

    • cevabın için teşekkür ederim sanki milletle dalga geçiyorlar 32 gb harddisk intel celeron işlemcili ve ekran kartı olmayan bilgisayarı 1 milyara satıyorlar doom 2 açmaya çalışsam bilgisayar mavi ekran vercek ama benim elimde olan 4 gb ram li adam gibi neredeyse tüm oyunları yüksek fps de açan bir notebook ardavarol 6 yıl önce
    • Hoklısınzı notebook fiyatları çok uçuk ve ucuzlayacağını sanmıyorum onun için elinizdeki notebook hoşunuza gidiyorsa onu yaptırmak daha uygun düşer. demsinasbey 6 yıl önce
    • aynen @demsinasbey katil213 6 yıl önce