yeni ram daha yavaş

2 gb ramim vardı yandı yenisini aldım yine 2 gb ama eskisi gibi hızlı değil bilgisayar yanmadan önce hızlıydı.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ramlerde sadece GB ile bakılmamalı aynı miktarda belleğe sahip olsa dahi mhzsi,markası,gecikme süresi vs... birçok şey fark ediyor.Yeni aldığın ramlerin özelliklerini yazarmısın?Eski aldığından daha kalitesiz ram sanırsam.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 1 gb ramim daha var 2 gbnin yanına 1 gb ram taksam bişey farkedermi anonim15432 7 yıl önce
    • 1GB ram takmak tabiki hız artışı sağlayabilir fakat isteme ilave edilecek ram'lar aynı cins ve aynı frekansta olmalı ve anakartının ram desteğinin yeterli olması lazım bunları bilmediğin zaman ram ilave edemezsin. ardahd 7 yıl önce