Yeniden açılan internet yavaşlaması

HERKEZE MERABALAR

benim sorunum 1 hafta net kapalı durdu 1 hafta sonra açıtırdığımızda ise bi yavaşlama oldu tarayıcılarda sorun yok oyunlarda pingim çok yüksek her türlü çözüm deniyom oluyor fazla program yüklemektende korkuyorum bi virüs filan buluşur diye ama şunu demeyin akn filan diye yazman daha yeni yenilendi sizce beklemelimiyim yoksa müşteri hizmetlerini mi arayayım

edizgokaslan edizgokaslan (28)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce bir hız testi yap ve sonra gerekirse müşteri hizmetlerini ararsın:

    Hız testi (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)