Yer imleri sıralaması değişiyor

Chromeda sıraladığım yer imleri bilgisayarı açtığımda farklı sırlamada oluyor. Kendi sıralamamı değiştirsemde bilgisayar açıldığındaki sıralama hep aynı.

Yani, sıralamamda google'ı 7. sıralamaya koysam da 5.ye koysam da pc açıldığında sonda ...

(yer imi yöneticisinden alfabetik sıralayıp yeniden başlattım yine karıştı)

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben chromedaki İcloud eklentisini kaldırarak sorunu çözdüm. İcloud masa üstü uygulamasından da chrome senkranizasyonunu kaldırdım. Şu an bir sıkıntı yok. Aynı eklenti veya senkranizasyona etki edebilecek farklı bir eklenti varsa onu kaldırmayı deniyin.

    gungorakyildiz gungorakyildiz (11)
    4 yıl önce cevaplandı

      Chrome'da yer imlerini hiç sıralamamıştım. Şimdi sıraladım, bilgisayarı yeniden başlattım. Sıraladığım şekilde duruyor. Google Chrome üzerinde çalışan ve yer imlerine müdahale edecek bir eklenti var mı? Önce bunu kontrol edin.

      Ayrıca Chrome'un son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Daha önceki sürümlerde yer imlerini sıralama ile ilgili hatalar vardı.

      hakan hakan (15394)
      7 yıl önce cevaplandı

        Sürüm güncel. Tüm uzantıları devre dışı bıraktım, uygulamalarımı ve temamı sildim, bilgisayarı yeniden başlattım yine sıraladığım şekilde değildi.

        Bu arada chrome u kapatıp açtığımda da aynı sorun oluyor.

        Chrome u açtığımda 1 saniyeliğine benim sıralamam gözüküp sonra değişiyor.

        misty misty (556)