Yer imlerim nerede? myaccount.google.com

myaccount.google.com/ hesabıma giriş yaptım. senkronize olan yer imlerim nerede bulamadım.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Chorome arama satırına " chrome://bookmarks/ " yazın ve enter deyin tüm yer imleri açılacaktır

    Ek Bilgi

    Aşağıdaki görselerdeki adımları uygula eğer hesabına senkorize edilmişse yerimleri gelecektir

    Umarım Faydalı Olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    6 yıl önce cevaplandı

    • silindi maalesef. my account'ta yedeklenenmiş, senkronize olmuşsa eğer onlara ulaşmaya çalışıyorum. @tahatugyan misty 6 yıl önce
    • Anladım cevaba ek bir bilgi daha yazıyorum. Bir bak belki faydalı olur tahatugyan 6 yıl önce
    • Çok teşekkür ederim. @tahatugyan misty 6 yıl önce
    • @misty Rica ederim :) tahatugyan 6 yıl önce