Yer işaretlerinde simge değiştirilir mi ?

Arkadaşlar Google Chrome da yer işaretlerine eklediğimiz sitelerin simgelerini nasıl değiştiririz yardımcı olursanız sevinirim.

tlm123 tlm123 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bookmark Favicon Changer böyle bir eklenti var. Denemedim. Bir inceyeleyebilirsiniz.

    Google Chrome yer imlerinin simgelerini değiştirmek için bir kaç farklı yöntem daha buldum. Fakat oldukça zahmetli olduğu için yazmıyorum.

    Bir tanesinde bir server üzerine  HTML dosyası yüklemek ve bu dosya üzerinden favicon denen simgenin değiştirilmesi ki bu yolu hiç denemeyin derim.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Hakan değiştirebildim çok teşekkür ederim. tlm123 9 yıl önce
    • Rica ederim, işe yaramış olmasına sevindim. hakan 9 yıl önce