Yerel Bilgisayar Üzerindeki Görev Zamanlayıcı hizmeti başladı ve durdu

Win 10 Home Single Language de Görev Zamanlayıcıyı Başlat dediğimde " Yerel Bilgisayar Üzerindeki Görev Zamanlayıcı  hizmeti başladı ve durdu " hatasını alıyorum ne yapmam lazım.

mehmetkula68 mehmetkula68 (20)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve SFC/SCANNOW yaz enter tuşuna bas

    2.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve alttaki komutları gir

    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    Sorun hala devam ediyor ise benimle iletişime geç

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    Çözümler İşe Yaramadı. Sorun Devam Ediyor @darkcrak

    mehmetkula68 mehmetkula68 (20)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çözüm bulursam yazacam darkcrak 4 yıl önce

    Bilgisayarında Denetim Masasından yeni bir kullanıcı ekle ve bu kullanıcı ile sisteme giriş yap. Sorun devam ediyor mu kontrol et.

    hakan hakan (15424)