Yerel disk c den dye alan aktarma

Yerel disk c de 100 gb alan var

Yerel disk d de 200 gb alan var

Ama ben tüm işlerimi d de

Yaptımdan dolayı c den 50 gb

Lik bi alanı d ye atmak istiyorum ama disk daraltma bölümünde en fazla 277 mb gözüküyor ama c 100 gb  çözümü nedir

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Disk Yönetiminde C: üzerine sağtık menüsünden "Birimi Küçült" bağlantısını tıklarsın. Altta görünen pencere açılır ve alttaki resimde görünen değişikliği yaparak en alttaki "Küçült" düğmesini tıklarsın.

    Daha sonra yine Disk Yönetiminde D: üzerinde sağtık yaparak çıkan menüde "Birimi Genişlet" bağlantısını tıklar ve açılan pencereden müsaade edilen en büyük değerde (kapasitede) bölüm genişletmeyi gerçekleştirirsin.

    Hepsi bu kadar. Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)