Yerel Disk C'den yanlışlıkla 80 GB'lık alan ayırdım

Merhaba, Disk Yönetimi'nde Yerel Disk C'den 80 GB'lık alan ayırdım ve şuan boş gözüküyor. Geri nasıl düzeltebilirim? Yani o alanı geri C diskine katmak istiyorum... Yardım eder misiniz?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Disk Yönetimi'nden C diskine sağ tıkle ve Birimi Genişlet de, daha sonra ne kadar ayırdıysan onu seçip Tamam diyerek devam et.. Sorunun çözülecektir.

    omercik omercik (9418)