Yerel Disk C: kırmızı görünüyor, ne yapmalıyım?

Yerel Disk C: neden kırmızı gözüküyor acaba bunu bilen var mı?

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

  • Daha fazla detay verir misin. Bu sorunu ne yaptıktan sonra oldu? Bir şey mi indirdin? Durup dururken mi bu sorun oldu? darkcrak 3 yıl önce
  • yok bişey yapmadım dün yeni psu aldım onu taktım ondanda olmaz galiba emrah662020 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Nerede? SS atar mısın?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • al burda https://hizliresim.com/iirA53 emrah662020 3 yıl önce
  • Disk dolu olduğu için öyle gözüküyor, sorun yok yani @emrah662020 hydra 3 yıl önce
  • diskte bişey yok ki dolu olsun kardeş emrah662020 3 yıl önce
  • Diskin içeriğini bilemem, kontrol edin @emrah662020 hydra 3 yıl önce