Yerel Disk C Sorunu

Arkadaslar merhaba bu sıralar 114 gb boş yerım vardı gun de 1 gb gıdıyordu nasıl gıdıyor bır bılgım yok ama bugun 101 gb den 80 gb dusdu herhangıbır uygulama vb yuklemedım bunun sebebı nedir bide gridinsoft malware indirdim baya virüs buldu ama 6 gunluk surumunde e posta ve adımı yazıyorum onayla dıyorum 5 sanıye donuyo sonra bırsey olmuyor onuda 6 gunluk kullanamıyorum malwarebeyts ıle tarattım oda pek bırsey yapmadı yardımcı olurmusunuz.

kral97 kral97 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    cclaner programı indir kur youtubede videoları var nasıl kullanıldığına dair birde masaüstünde bu bilgisayar simgesi var ise sağ tıkla özellikler tıkla sol tarafta sistem koruması yazısını göreceksin onada tıkla yapılandır butonuna tıklayacaksın sistem korumasını devre dışı bırak uygula butonuna tıkla evet butonuna tıkla tamam

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bende de oluyor du, sistemi yeniden başlatınca düzeliyor du sebebini bilmiyorum. Kendi kendine dosya boyutunu arttıran diske yazı yazan virüsler var, sisteme antivirüs taraması yap.

      Aida64 ile HTML raporu oluşturabilirmisin? Kontrol edeyim.

      WinDirStat ile disk analizi yap, hangi dosyaların ne kadar kapladığına bak, SS al ve buraya at.

      hydra hydra (3800)