Yerel disk D: ve E: diski nasıl oluşturulur?

Selamün Aleyküm, "D" ve "E" diski nasıl oluşturabilirim? D diskine toplam kaç rakam yazmam gerek? Toplam rakamını net olarak yazabilir misiniz rica etsem? Öyle bir şey yapmam gerekiyor ki E diski oluşsun olur mu?

https://hizliresim.com/jyyxiq

eskehacettepe eskehacettepe (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    kimse yok herhalde

    eskehacettepe eskehacettepe (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Daha önceden uzmanim.net youtube kanalında bu konu ile ilgili video çekmiştik, aşağıdaki linkten çözüme gidebilirsiniz.

      darkcrak darkcrak (5168)