Yerel grup ilkesi düzenleyicide windows defender virus koruma yok

https://www.youtube.com/watch?v=YOosMzuCcg8 bu videoada 2.aşamada  yerel grup ilkesi düzenleyicide windows defender virus koruma gibi birşey yok..  uzmanim.net çok iyi platform ve soruma cevap virirseniz sevinirim.

SAYGILARIMLA.

kullanici922551 kullanici922551 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kayıt defterinde var mı bunu buldun mu? Sende sadece kayıt defterinde bu değer olabilir. DisableAntiSpyware değerini arattın mı? Bu değer varsa bunu silmelisin.

    Ayrıca bilgisayarını mutlaka Malwarebytes ile taratmanı öneririm.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      grup ilkesi dosyaları(adm uzantılı) bozulmuş temiz bir windows 10 iso dosyasından install.wim dosyasını montele ardına dism komutlarıyla(biraz araştır) bozuk sistem dosyalarını install.wim dosyasını montelediğin dizini göstererek onar. Virüs girmiş olabilir

      kullanici622551 kullanici622551 (61)