Yerel Hesabı Microsoft Hesabına Çevirmek

Windows 10'da yerel hesabı microsoft hesabına çevirmek için ne yapmam gerekir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Ayarlar uygulamasını açın Hesaplar öğesini seçin
    2. Bunun yerine bir Microsoft hesabı ile oturum açın seçeneğine tıklayın
    3. E-posta adresini ve parolasını girin  Oturum aç butonuna tıklatın
    4. PIN oluşturmak için Bir PIN oluşturun butonuna tıklatın oluşturmak istemiyorsanız Bu adımı atla seçeneğine tıklayın
    5. PIN oluşturmayı tercih ettiyseniz PIN oluşturun Tamam butonuna tıklatın
    Anonim Anonim (156)