Yet Another Cleaner Kaldırma Hatası

"Yet Another Cleaner" programını kaldırmaya çalışıyorum fakat kaldırırken %30 da kalıyor ve bu programı kaldıramıyorum

alpertuna11 alpertuna11 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     IOBit Uninstaller yazılımı ile Yet Another Cleaner 'i aşağıdaki gibi kaldırmayı deneyin.

    Yet Another Cleaner kaldırmak için şunları yapın:

    1. IObit Uninstaller indirin ve yükleyin. IOBit  Uninstaller yazılımını buradan indirebilirsiniz

    2. IObit Uninstaller çalıştırın

    3. All Programs bölümünde Yet Another Cleaner varsa seçin ve kaldırın. Eğer Yet Another Cleaner burada görünmüyorsa 3. aşamaya geçin.

    4. Sağ üst köşedeki alt alta üç çizgi simgesini tıklayın. Forced Uninstall seçin.
      Yandex.Disk Kaldırma

    5. Açılan pencereden Browse tıklayın
      Yandex.Disk Silme

    6. Program Files 'da bulunan Isafe klasörünü bulun.

    7. Open tıkladıktan sonra Forced Unistall Seçin.

    8. Daha sonra Powerfull Scan seçin.
      Yandex.Disk Powerfull Scan

    9. Powerfull Scan ekranında sol alt köşedeki Select all seçin ve tüm bulunan Yet Another Cleaner dosyalarını seçili hale getirin. Sonra  Delete tıklayın.

    10. IOBit UnInstaller, Yet Another Cleaner'in tüm dosyalarını silmek için sizden onay isteyecektir.Yes tıklayın.

    11. Daha sonra IOBit Uninstaller bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yeniden başlatmaden sonra Yet Another Cleaner'e ait dosyalar silinecektir.

    12. Bilgisayarı 2.kez yeniden başlatın ve artık Yet Another Cleaner​ Kaldırma işlemi tamamlamış, Yet Another Cleaner​ Silme işlemi bitmiştir.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Nereden, nasıl kaldırmak istediğini yazmamışsın ama kendi kurulu klasöründen ve orada var olan kendi uninstall exe'sinden yapmalıydın bu işi. Zira gerek Windows uninstall uygulamalarının gerekse dışardan temin edilerek kurulan uninstall uygulamalarının listelerine girmiyor bu program.

      Eğer herşeye rağmen kaldırılamıyorsa, revo uninstaller programı (tıkla,download et) programı, "Zorla kaldır" seçeneği ile kaldırmayı dene. Zorla kaldır tıklandığında açılacak arabirimden kaldıracağın programın exe'sini (klasör gösterme tercihide var), yani uygulama dosyasını (veya program klasörünü) göstererek tamam diyeceksin.

      Kolay gelsin.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Ben yazarken hakan'da yazmış. Elbette orada anlatılan şekilde ve oradaki belirtilen programlada olur. temmuz 9 yıl önce