YFRGATCT.EXE trojanı silme

Benim gibi bir çok kişi bu virüse yakalanmıştır. Sorunun çözüm yolunu anlatıcam

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ÖNEMLİ

    (13 Şubat 2014 18:46)

    Ben world cup 2006 oyununu indirirken softonic.com gibi zımbırtılı site çıktı karşıma indire bastım ve indi sahte bir kurulum yöneticisi indi.

    ÖNEMLİ

    (1 Mart 2014 13:00)

    İndirdikten sonra pc kilitlenmeye başladı ve YFRGATCT.EXE SORUNU ÇIKTI

    (19 Kasım 2014 23:28)

    Bilgisayarı açtım F5 E bastım dizin önyükleme günlüğüne tıkladım açıldı uyarı geldi hayır dedim sistem geri yükleme açıldı ileri ileri dedim ve sistem noktasını seçtim ve yüklemeye başladı yükledim

    Sonra güncel işletim sistemi kurunuz nasıl işletim sistemi kurucam diyorsanız http://uzmanim.net/soru/usb-flash-surucuden-windows-xp-nasil-yuklenir-usb-bellek-nasil-acilis-diski-yapilir/108 Burdaki işlemleri yapın ve kurtulun

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)