Yıldız şeklinde gösterilen şifreyi bulabilir misiniz?

s****5      lütfen bu sifreyi çözün bana yardım edin

kullanici910650 kullanici910650 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yıldızlı şekilde görünen şifreleri göremezsiniz.

    Daha önce de bu konuda sorular soruldu. Şifre ya da email adresi yıldızlı şekilde gösteriliyorsa bu yıldızların temsil ettiği karakterleri bulamazsınız.  Ekranda gördüğünüz gibi yıldız sadece, altında birilerinin bulabileceği bir karakter gizlenmiyor.

    Bunun kırılabilir bir veri olduğu yanılgısı geçmiş zamanlardan kalma hatalı bir bilgi.  Çok eskiden Windows işletim sistemi üzerinde kayıtlı yıldızlı şifreleri gösteren programlar vardı. Fakat bu parolalar Windows işletim sistemi tarafından saklanıyordu.

    Instagram, Facebook gibi siteler size gerçekten içinde yıldız olan ve parola ya da emaili hatırlamanıza yardımcı olacak verileri ekrana getiriyor.

    Sonuç olarak, bu yıldızların temsil ettiği karakterleri bulamazsınız.

    alattin alattin (16984)