Yıldızlı E-Posta Şifresi Kırma

k***************6@hotmail.com

bu yıldızlı e posta adresini bulamadın lütfen siz yardımcı olurmusunuz eski e postam

emrah666 emrah666 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    k***************6@hotmail.com gibi Facebook, Twitter, Instagram gibi ortamlarda size gösterilen email adresini gösterecek, kıracak bir uygulama veya teknik yok.

    Orada gördükleriniz gerçekten yıldız. Yani arka planda email adresinin gerçeğini saklıyor değil.  Veri sunucu tarafından çekilir, uygulama otomatikman yine sunucuda yıldızmala işlemini yapar, veri sizin bilgisayarınıza yollanır.

    Ortada kırılacak bir şey olmadığından bunun ne olduğunu bilmiyorsanız sadece tahmin yoluna başvurabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      e posta hesap oluşturuken girilen telefon no hatırlıyorsanız şifremi unutum tıklatın sonra e posta veya telefon diye seçenek var siz telefon numaranızı girersiniz telefonunuza bir kod gelir o kdu girersiniz  o şekilde hesabınıza ulaşabilirsiniz

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        Sanırım e-posta adresinizin şifresini unuttunuz.Bu durumda yapmanız gereken e-posta adresinizin şifresini sıfırlamak olacaktır.
        Eğer bir hesabın parolasınız unuttuysanız hesabınızı kurtarabilmek için
        • Hesabınızı telefon numarası tanımlamış
        • Hesabınıza ikinci bir e-posta adresi eklemiş
        • Gizli soru ve cevapları bilebilmeniz
        • Hesabı kurtarılması için sorulan bazı sorulara doğru cevaplar verebilmeniz

        gerekmekte.Yukarıdakilerden bir sonuç alamazsanız hesabınız malesef kurtarılamayacaktır.

        Yukarıdakilere cevap verebileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

        • Outlook.com adresine gidin.Açılan bağlantıdan Hesabınıza erişemiyor musunuz? yazısına tıklayın.
        • Bir sonraki aşamada parolamı unuttum seçeneğini seçin ve devam edin.
        • E-posta adresini ve güvenlik kodunu girerek devam edin.
        • Karşınıza güvenlik kodunu nasıl almak isterseniz seçeneği çıkarsa telefonunuzu eklemişsiniz demektir.Telefon no son 2 hane seçeneklerinden size uygun olanını seçerek kod isteyebilirsiniz.Eğer karşnızıa telelefon numaraları içeren bir sayga çıkmaz ise telefon numarası eklememişsiniz demektir.Bunlardan hiçbiri yok seçeneğini seçin ve devam edin.
        • Bir sonraki aşamada sizinle iletişim kurmak için e-posta adresi istenecektir.Buradan ulaşabildiğiniz bir e-posta adresi girin.
        • İleri butonuna tıklayın.
        • Bir sonraki aşamada sizden birkaç özel ve eski hatırladığınız şifreleriniz gibi sorular istenebilir.Bu seçenekleri en doğru şekilde doldurmaya çalışın.Sorulara cevap verip tamam butonuna bastıktan sonra outlook verdiğiniz cevapları inceleyecek ve eğer hesabın sizin olduğuna inanırsa, yazdığınız e-posta üzerinden size şifrenizi sıfırlayabilmenizi sağlayacak bir bağlantı gönderecektir.
        ismailsarp ismailsarp (6010)
        8 yıl önce cevaplandı

          hayır bu yıldızlı e-posta adresini çözmek istiyorum yardım ederseniz sevinirim

          emrah666 emrah666 (5)
          8 yıl önce cevaplandı

          • bilgisayara kayıtlı şifre veya bilgisayara yeni girilmiş şifreyi yıldız veya nokta şifreyi görebilirsiniz onun dışında girdiğiniz sayfalarda facebook veya eposta veya bşka hesaplar görmek için herhangi bir teknoloji yok daha candan 8 yıl önce

          Yıldız şeklinde gördüğünüz şifre vb. yazıları size gösterecek programlar mevcut. İçlerinden birini önermem gerekirse, Asterisk Key programını linke tıklayarak indirebilir ve tarayıcınızda deneyebilirsiniz.

          damlakoc damlakoc (1391)
          8 yıl önce cevaplandı

          • Asterisk Key programı hiçbir işe yaramıyor olmuyor emrah666 8 yıl önce