Yıldızlı ****** eposta nasıl bulunur?

    Toplam 4 Cevap

    Maalesef böyle bir imkan yok. Bu hesabın ne olduğunu sadece kayıtlı olduğu site veya sosyal medya görebilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen asla bulamayacaksın. Çünkü 1shivom.com alan adı düşmüş yani parası ödenmediği için alan adı boşa çıkmış ve bir kayıt firması otomatik olarak onu kayıt etmiş. Bu sebepten artık böyle bir email adresi muhtemelen yok.

      hakan hakan (15394)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Muhtemelen bu eposta "geçici mail" servislerinden alındı. Geçici mail servislerindeki alan adları da tıpkı böyle oluyor. Ona benzettim. omercik 5 yıl önce
      • olabilir @farurhenho zaten bu alan adı üstünde çok fazla mail adresi kayıtlıymış ve spam yapılmış bol bol. hakan 5 yıl önce

      b*******a@hotmail.com bulmak münkünmü

      fuat11 fuat11 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • maalesef bulamazsın. hydra 2 yıl önce

      Yıldızlı ****** eposta  şeklinde yıldızlı yerleri bulmak mümkün değil.

      İnsanlar **** şeklinde olan yerlerin görülebilir  olacağı düşüncesine sahip olma nedeni  eski windows sürümlerinde olan bir güvenlik açığı.

      Windows'da kayıtlı olan ve **** şeklinde gösterilen parolaları basit programlar ile görmek mümkündü.  Ama internet ortamında, instagram gibi uygulamalarda *** şeklinde gösterilen  e-posta adreslerini görmek mümkün değil.

      Çünkü bü email adresleri instagram sunucularında saklanıyor ya da hangi hizmet bunu size soruyorsa onların sunucularında saklanıyor. Ekrana gelen aa******@gmail.com gibi mail gerçekten sizin ekranınıza yıldız yıldız şeklinde yollanıyor.

      Yani yıldızların altında bir şey yok. Bu sebepten bunu görmek mümkün değil.

      murat murat (12492)