Yıldızlı gmail adresi nasıl kırılır?

instagram hesabıma lau**********@gmail .com şeklinde bir email adresi eklenmiş.  Bu şekilde yıldızlı görünen bir email nasıl yıldızsız hale getirilir? Yıldızların olduğu yerde ne yazıyor nasıl görebilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    yıldızlı email adreslerinin yıldızlarını görünür yapmak mümkün değil.

    Bu inanış önceden kalma bir durum. Çok eskiden Windows içindeki yıldızlı parolaları basit bir program ile görmek mümkün oluyordu.  Fakat günümüzde karşına çıkan yıldızlı parola ya da email adreslerini görmek mümkün değil.

    Instagram sana lau**********@gmail .com  gösteriyorsa oradaki yıldızlar gerçekten yıldız. instagram kendi sunucularından email adresini alıyor. Kendi sunucularında ortadaki karakterleri yıldız ile değiştiriyor ve sana karakterlerin yılduz ile değiştirilmiş hali gönderiliyor.

    Dolayısı ile aslında ekranda görünen lau**********@gmail .com  ifadesindeki yıldızların arkasında bir şey gizlenmiyor.

    murat murat (12492)