Yıldızlı mail kırma ve şifresini kırma nasıl yapabilirim

birisi intagram hesabımı çalmış başkasının mail adresi var yıldızlı mail adresini ve şifresini nasıl kırabilirim.

aslihanpi aslihanpi (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    yıldızlı mail görüntülemen pek mümkün degil ama hesabı kullndıgın telefondan instagram mesaj atarak hesabı geri alabilirsin veya zaten e postana mail degiştirildi diye mesaj geliyor en altta bu ben degilim olması lazımdı ordan da geri alabilirsin ?

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yıldızlı mail yada şifreyi kıramazsın, arkaların da herhangi bir sayı yada harf yoktur onlar direkt yıldızdır ve şifreyi görmen mümkün değil. Mail adresi ve şifresi bilinmiyorsa telefon ile de kayıtlı değilse üzgünüm geri alamazsınız hesabı.

      hydra hydra (3800)