Yıldızlı telefon numarası

Hocam iyi günler.Beni bir numara aradı ve ilk başta numara ekranda göründü. Cevapladım ama ses vermedi benim de telefon sensörüm bozuk olduğu için direk telefon bataryasını söktüm. Sonra telefon açıldığı zaman çağrı geçmişine girdim ve beni arayan numara +905******85 olarak göründü. Numarayı aramaya çalıştım fakat direk çağrı sonlandırıldı oluyor. Sizce bu nedir? Bilgisi olan yazabilir mi?

theresa theresa (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    5 ile başlıyor bildiğimiz normal numaradır, dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum. Yıldızlı olan kısımları görmenin bir yolu yok.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yani herhangi bir şekilde sorun olur mu? (Telefona sızma vs.) Aklıma takıldı neden böyle olduğu ile ilgili. theresa 3 yıl önce
    • Aramayla telefona sızılacağını sanmıyorum :) Merak etmeyin endişeniz olmasın. @theresa hydra 3 yıl önce
    • Tamamdır. Çok sağolun. İyi akşamlar. theresa 3 yıl önce
    • İyi akşamlar hydra 3 yıl önce

    Bazen seni dolandırmak için bu tip numaralar araya biliyor yani senin numaranmış gibi seni dolandırmaya çalışabiliyorlar eğer cevap vermediyse.

    Geri arama sakın bana sorarsan

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Numaranın yıldızlı görünmesi çok tuhafıma gitti. Gizliden aramış desem, "gizli numara" yazardı öyle olsa.. İlginçmiş.

      omercik omercik (9418)