Yıllar önce açtığım gmail heabını nasıl geri alırım?

Benim bir e posta hesabım vardı ateskral52@gmail.com yıllar önce açmıştım ve şifresini unuttum ve hiçbir türlü ulaşamadım yardım edebilir misiniz

enesz enesz (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail hesabını kurtarma linkini deneyebilirsin: https://accounts.google.com/signin/recovery

    Gmail hesap kurtarma linkinde sana sorular soracak. "Başka bir yöntem dene" linklerine tıklayarak telefon, hatırlatma sorusu vs gibi seçenekler ile hesabını kurtarmayı deneyebilirsin.

    Buradaki hiç bir soruya cevap veremiyorsan hesabı geri alamazsın.

    alattin alattin (16999)