Yonetici izni isteyince evet seceneği kilitli

  • işletim sistemin nedir? Biraz aha detaylı yazsan daha hızlı çözüme kavuşur. hakan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

çok sağolun yinede çözdüm çözümünü anlatayım
oncelikle bilgisayarımızı guvenli modda başlatıyoruz(genellikle f8 e basarak seçiyoruz sizde farklı olabilir benimki asus) daha sonra denetim masasından
kullanıcı hesapları ve aile koruması-kullanıcı hesapları-başka bir hesabı yonetin-kendi hesabınızı seçin ve hesap turunu degiştire basıp yonetici yapın ve işlem tamamdır bilgisayarınızı yeniden baslatıp kullanabilirsiniz

semm65 semm65 (85)
7 yıl önce cevaplandı

  • Kendi cevabını çözüm kabul ederek benzer problemleri yaşayabilecek başkalarınada çözüm yolu göstermiş olursun. "Kabul" düğmesi sol taraftaki bölmede.. temmuz 7 yıl önce