Yönetici izni nasıl kaldırılır ?

yaw bi windows.old klasörü var ... sahipliğininden tut tam denetim .. . . herşeyi denedim ..mesela sahibi olarak everyone yaptım .silmek isteyince everyoneden izin almalısınız.. aynı şey kullanıcı adımı seçtiğimde de oluyor bir türlü silemiyorum napacam şimdik.?  windows 10 kullanıyorum

kullanici287078 kullanici287078 (1)
7 yıl önce sordu

  • soru başlığınız windows.old klasörü nasıl kaldırılır olmalıydı ayrıca yönetici izni nasıl kaldırılır bunun içinde bir soru başlığı açabilirsiniz candan 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

windows.old klasörü önceki işletim sisteminiz kaldırmak için

  • Başlat / disk temizleme yaz tıklatın gereksiz klasör ve dosyaları kaldırır siler birinci taramadan sonra açılan sayfada tüm tikleri koyun tamam tıklatın
  • kullanıcı hesabını kaldırma
  • başlat / netplwiz yaz ve tıklatın gelişmiş tıklatın yine gelişmişi tıklatın burda windows açılışta çıkan kullanıcı adı  görünür özerine tıklatın ek eylemleri tıklatın ve silin
candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    yaptım onu yine olmuyor.. bu sorun sadece windows.old için deiğil diğer dosyalar içinde.. benim öğrenmek istediğim şey izin zırıltısını kaldırmak

    kullanici287078 kullanici287078 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • cevaba ilave yaptım Yönetici izni nasıl kaldırılır cevap yazdım candan 7 yıl önce

    İzin ve Sahiplik almak eğer bilgisayarda yönetici sizseniz yapabilirsiniz.Buradaki konuyu inceleyin.Murat hocamız gayet güzel bir şekilde anlatmış.Eğer sahiplik ve izin haklarını alırsanız dosyayı silme hakkı da size geçer.

    Sahiplik ve izin nasıl alırım?

    Ayrıca Windows.old klasörünü önceki windows yüklemesini kaldırma ile silebilirsiniz.Buradaki videoyu izleyin ve yapılanları yapın.Sorunu çözmeniz gerekir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)