Yönetici kullanıcı hesabının şifresini unuttum.

Yönetici kullanıcı hesabımın şifresinin unuttum. Güvenli moda girip yönetici kullanıcının şifresini sıfırlamaya bastım. USB içine önceden şifre sıfırlama disketi oluşturup atmıştım. USB'yi bilgisayara takıp sıfırlama işlemine başladım. Daha sonra yeni şifre istedi. Şifreyi girdikten sonra ileri dedim ve hata verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.

herovean herovean (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    şifre sfırlama işleminde hata verdiği için öyle bir tarif yapmıyorum

    kurtarama DVD veya USB varsa pc ye takın sistemi yeniden başlatn bıos tuşuna basın bios ekranı açılınca

    medyanızın üzerine gelin entra basın medayanız açılacaktır ileri tıklatın onarı tıklatın gelişmiş ayarları tıklatın

    burda sistem geri yüklemeyi seçin yakın bir tarihe sisteminizi alın bu sayda şifre istemiyor

    kurtarma medyanız yok ise aşağıdaki linkten indirin yazdırın

    Windows 10 indirme aracı mediacreationtool :burdan indirin

    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

    USB flash bellek yazdırmakiçin rufus programı burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sayın Emir Bey, benim sorunum bu hatayı çözmek. Direk sistem geri yükleme yapmadan bir çözümü yokmu acaba bu sorunumun ? Özelden konuşabilir miyiz ?

      herovean herovean (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • şifrenizi hatırlamıyorsanız şifre sıfırlama yöntemi ve yukarda cevap yazdığım yöntem dısında yok diye biliyorum candan 7 yıl önce