Yönetici olarak çalıştırırken siyah ekran geliyor

Windows 10 kullanıyorum. Bir programı yönetici olarak çalıştırdığımda izin verme ekranı geliyor fakat arka plan siyah oluyor. Düne kadar böyle değildi bugün başladı. Çözümü nedir?

altaiir altaiir (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Normalde Yönetici olarak çalıştır dediğinde Kullanıcı Hesap denetimi penceresi aktif olduğunda arkaplan transparan / siyah şekilde karartılır. Bu normal bir durum. Mümkünse bir ekran görüntüsü yollar mısın?  Nasıl bir kararma oluyor görerlim.

    Ayrıca izin verdikten sonra normal çalışıyor mu?

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

      İzin verdikten sonra normal devam ediyor onda sorun yok.

      https://www.hizliresim.com/f1bcyys

      altaiir altaiir (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        çıkan ekrana evet seçeneğini denedikten sonra ne çıkıyor ?

        turan155 turan155 (9)