Yönetici şifresini sıfırlayamıyorum

Merhabalar,

Kullandığım PC şirkete ait bir bilgisayar. Şirket yönetici parolası koymuş ve birçok şeyi engellemiş. Bir şey yükleyeceğim zaman yönetici şifresi istiyor. Mesela system32 dosyalarına erişmek istediğimde erişim izni vermiyor.

Windows Xp administrator şifresi nasıl kırılır?

Yukarıdaki  linkteki her şeyi yapım. Ancak can't open tmp/disk hatası verdi. Hataya rağmen "EDIT COMPLETE" YAZISI GELDİ AMA ŞİFRE SIFIRLANMAMIŞ.

Şimdi bana yardım edebilecek, yol gösterebilecek birileri var mı? PC'ye hiçbir şey yükleyemiyorum. Her şeyde yönetici şifresi istiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

bombaci88 bombaci88 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows XP parola sıfırlama yaparken

    cat: can’t open ‘/tmp/disk': No such file or directory hatası bazen alınabiliyor bu hatayı gözardı edebilirsiniz.

    Fakat sizin asıl almanız gereken mesaj

    User Edit Menu --- Select:[q] >  ekranında 1'e basın sonrada enter tuşuna basın.

    aşamasından  sonra Password Cleared.  mesajı almalısınız. Bu mesajı aldınız mı?

    Aşamalarda atladığınız ya da yanlış yaptığınız bir işlem olabilir. Tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ne yazık ki PASSWORD CLEARED yazısı çıkmıyor ekranda.

      bombaci88 bombaci88 (1)