Yorum C# Asp.netde Bir Soru

C# Asp.net Yorum Yaparken yorum Butonu Sayfayı Yenilemeden Update Yapsın

Yani Postback Olayı Olmadan Yorum Gozuksun Nasıl Olur Acaba

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klasik asp.net kullanıyorsanız, yani web form, Updatepanel kontrolünü inceleyin derim.

    Updatepanel sayfa postback edilmeden işlem yapmanızı sağlar.  Performans olarak verimli değildir. Ama basit uygulamalarda işinizi görecektir.

    <asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
       <ContentTemplate>
          <asp:Label ID="Label1" runat="server" Text=""></asp:Label> <br />
          <asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" />
       </ContentTemplate>
    </asp:UpdatePanel>

    Postback olmasını istemediğiniz kodları yukarıdaki örnekteki gibi sayfaya eklemelisiniz.

    murat murat (12492)