You are attempting to use a 32-bit installer on a 64-bit operating system Autocad 2014 kurulum hatası

Autocad 2014 DVD'sini laptobuma taktım, Autocad kurulumunu başlattım. Daha ilk ekranda

64-bit installer Required

You are attempting to use a 32bit installer on a 64 bit operating system. Please exit and use the 64 bit installer available from your installation media or available from Autodesk.com

Diye bir hata verdi. Bilgisayarım 64 bit. Neden bu hatayı alıyorum. Windows 7 kullanıyorum.

emel emel (67)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    You are attempting to use a 32-bit installer on a 64-bit operating system Autocad 2014 kurulum hatasının anlamı işletim sisteminizin 32 bit olması değil, işletim sisteminizin 64 bit olması fakat kurmak istediğiniz Autocad 32 bit.

    Kurulum için 64 bit Autocad 2014 sürümüne ihtiyacınız var. Pek çok 32 bit program 64 bit üzerine kurulabiliyor fakat 64 bit Windows 8 üzerine Autocad kurmak istiyorsanız Autocad 2014 64 bit sürümüne ihtiyacınız var.

    64 Bit Autocad 2014 temin ederseniz hata ortadan kalkacaktır.

    Autocad 2015 64 bit deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)