You are seeing this message because ad or script blocking software is interfering with this page.

Bazı web sitelerinde sayfanın altında sarı bir bar üzerinde You are seeing this message because ad or script blocking software is interfering with this page. Disable any ad or script blocking software, then reload this page. yazıyor. Bu nedir?

https://ibb.co/6nm3NTB buradaki gibi görünüyor

alivecan alivecan (337)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reklam engelleyici bir yazılım veya eklenti kullanıyorsun bu sebepten aldığın uyarı.

    Brave tarayıcısı gibi bir tarayıcı kullanıyorsan ve  reklam engelleme özelliği açık durumdaysa bu uyarıyı alırsın.

    Yine Chrome, Edge, Firefox gibi bir tarayıcı ve reklam engelleme eklentisi kullanıyorsan girmiş olduğun site bu durum yüzünden sana bu uyarıyı gösteriyor.

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

    • evet abi brave yüklemiştim ondan olmuş alivecan 1 yıl önce