You have received a voice mail sorunu

bugün bu sorunla karşılaştım. daha önce mailleştiğim kişilere You have received a voice mail sorunu yazan   mesajlar gitmekte. microsoft outlook başlığıyla spamlerine yol açan virüsü nasıl temizleyebilirim?

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bilgisayar sizin bilgisayarınıza bulaştıysa, You have received a voice mail başlığı ile mail gönderen virüs oldukça bilinen bir virüs.

    AVG bu virüsü Downloader.Generic14.FQW

    Avast bu virüsü Win32:Malware-gen

    ESET-NOD32bu virüsü Win32/TrojanDownloader.Hancitor.B

    Malwarebytes bu virüsü Trojan.Agent.ED olarak tanıyabiliyor. Bu programlardan biri ile taratırsanız virüs temizlenir.

    Fakat virüs sizin bilgisayarınıza bulaşmamış olabilir. Virüsün bulaştığı ve daha önce sizinle yazışmış birine de bulaşmış olabilir.

    Bu durumda sizin adınıza başkalarına da You have received a voice mail yazan mailler gidebilir.

    cemkara cemkara (4215)