You just used a non-gmail app to access your inbox

Gmail adresime mail-noreply@google.com diye bi adresten   You just used a non-gmail app to access your inbox - We recommend using the official Gmail app for the highest security diye bir mail geldi. Türkçesi "Gelen kutunuza erişmek için gmail olmayan bir uygulama kullandınız - En yüksek güvenlik için resmi Gmail uygulamasını kullanmanızı öneririz."

Bu ne anlama geliyor? Biri mail hesabıma mı girmiş?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    You just used a non-gmail app to access your inbox uyarısını ilk kez gördüm.  Öncelikle Gmail parolanı değiştirmeni öneririm. Eğer sen herhangi bir cihazdan giriş yapmadıysan veya bir mobil cihaza (tablet, telefon) bir mail uygulaması yükleyip bilgilerini girmediysen birisi hesabına giriş yapmış olabilir.

    Gmailden gelen uyarıya göre  Gmail uygulaması dışında bir uygulama ile gelen kutuna erişilmiş.

    Bu durum şöyle bir sebepten de kaynaklanabilir: Örneğin iPad, iPhone gibi bir IOS cihazın Mail uygulamasına Gmail hesabını tanımlarsan Google bunu Gmail App olmayan bir uygulama olarak görebilir. Bunu hiç denemedim. Böyle bir sebepten de mail gelmiş olabilir. Tabi sen böyle bir şey yaptıysan.

    hakan hakan (15424)