You tube Accelerator

Merhaba uzmanım.net e yeni üye oldum uzun süredir takip ediyorum ve çok beğendiğim bir site çok da yardımcı oluyor...Herşey için çok teşekkür ederim :)

Sorum şu you tube accelerator kurulmuş pc mde denetim masasından program ve özellikler diyorum sizin dediğiniz gibi ama karşıma aşagıya atacagım resim çıkıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler tekrar... :)

fotograf atatmıyorum nasıl olacak ya??

aliekber aliekber (1)
9 yıl önce sordu

  • resim ikonuna tıkla örneğin bulutunda ki resmin url sini kopyala ve ekle yusufbozar 9 yıl önce
  • Aramıza hoş geldin. Linki bir resim sunucusuan yükleyip buraya link atabilir, bir hata mesajı alıyorsan hatayı doğrudan yazabilirsin. hakan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Youtube Accelerator kaldırma sırasında hata veriyorsa, bilgisayarı güvenli modda başlatın ve öyle kaldırın.

Youtube Accelerator'a ait

  • YouTubeAcceleratorService.exe
  • YouTubeAccelerator.exe
  • Updater.exe

gibi dosyalar bellekte aktif olduğu için kaldırma sırasında hata verebilir.

Ayrıca Emsisoft Anti-Malware Youtube Accelerator programını malware olarak tanıyor.

Dilerseniz Emsisoft Anti-Malware ile bilgisayarınızı taratabilirsiniz:

Emsisoft anti-malware nedir, nasıl kullanılır?

murat murat (12492)