YouNow'da yayın açamıyorum

Merhaba arkadaşlar

Chrome kullanıyorum..Mikrofonlu kameramı test ettim,herhangi birşey yok çalışıyor..Lakin younow da devreye girmiyor,yayın açamıyorum!

Not:Dediğim gibi kameram ve mikrofon çalışıyor (TEST ETTİM)..Younowda flash playere,mikrofona,kameraya vs hepsine izin verdim,çerezleri silip yeniden denedim,ne yaptıysam nafile kamera younow da devreye girmiyor..Şu an sitede herhangi bir sorun yok herkes rahatça yayın açıyor ama ben açamıyorum...Bu çıldırtan problem neyden kaynaklanıyor olabilir..Bilgilendirirseniz makbule geçer..Şimdiden teşekkürler.

Bu arada belirteyim masaüstü pc üzerinden yayın açmaya çalışıyorum telefonla değil

kullanici323318 kullanici323318 (26)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun çözülmüştür arkadaşlar..Younow (İngiliz) yetkilileri ile irtibat kurdum yazıştım,ve kamera görüntüsünün test örneklerini gönderdim...Sorunun siteye yeni gelen güncellemelerden kaynaklandığını,bu konuda birçok insanın mağdur olarak başvurduğunu ve en kısa zamanda düzeltileceğini belirttliler..3 gündür denemediğim yöntem ve program vs kalmadı,KAFAYI YİYECEKTİM..Hiçbir açıklama yapılmadan insanları mağdur bırakıyorlar..Allahtan ki az buçuk ingilizcemiz varda irtibat kurduk,yoksa boş boşuna debelen dur,yeni cihazlar al,pc formatla vs vs bir dünya rezillik çek işin yoksa...Neyse,burada özellikle belirtmek istedim ki,bu şekilde bir sorunla karşılaşanlar,benim yaşadığım durumu yaşamasınlar ve günlerce boşuna uğraşmasınlar diye!

    kullanici323318 kullanici323318 (26)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok sağ ol. Birilerine faydası olacaktır alattin 4 yıl önce