Your computer does not meet the minimum requirements for playing this game hatası

Merhaba;

Battlefield 4 oyununu açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Halbuki dün akşam oyunu rahatlıkla açıyordum.

your computer does not meet the minimum requirements for playing this game

Nvidia geforce 940m does not support directx 10.0 which is required

Eğer DirectX ile alakalıysa DirectX sürümüm: DirectX 12

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • Soru başlığı bu şekilde olmalı. murat 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorunu çözdüm.
Nvidia ekran kartı kullanan arkadaşlar için bu adrese girip ekran kartı bilgilerinizi girin.

Sonra driveri yükleyip kurun.

Sorun çözülmüş olacaktır

toprak34 toprak34 (2026)