your current security settings do not allow this file to be downloaded

Windows 2019 server sunucu satın aldım. Edge tarayıcısı kurmak istiyorum. Internet Explorer your current security settings do not allow this file to be downloaded hatası veriyor. Bu hatayı nasıl aşarım?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Download işlemi tarayıcı ayarlarında engellenmiş. your current security settings do not allow this file to be downloaded hatasının çözümü için şunu yap:

    1. Internet Explorer tarayıcısını aç.
    2. Ayarlara git. Internet Options'a tıkla.
    3. Security sekmesine tıkla.
    4. Select a Zone bölümünde Internet'i seç.
    5. Custom Level tıkla.
    6. Security Settings bölümünde ortalarda Download alanını bul.
    7. File Download: Enable olarak değiştir. Bu ayar varsayılan Disable durumundadır.
    8. OK butonu ile bu pencereyi kapat.

    Artık Internet Explorer indirme işlemine izin verecektir. Windows 2012 server'da bu şekilde aşılıyordu. Windows 2019 Server da da benzer diye düşünüyorum.

    alattin alattin (16999)